Seadme tutvustus

Miks valida TORBO märgliivapritsiteenus:

TORBO märgliivaprits on praktiliselt tolmuvaba
märgliivapritsiga tekib 50% vähem jäätmeid
märgliivaprits on sõbralik puhastatava pinna vastu
märgliivapritsiga ei teki staatilist elektrit
märgliivaprits on keskkonnasõbralik

DSCF2245

Kompleksne, kuid lihtne

Torbo madalsurvepritsis võib kasutada kõiki puhastusvahendeid, mis on raskemad kui vesi (s.t enamik tavalisi puhastusvahendeid). Puhastusvahend segatakse veega juba survepaagis, seejärel lükatakse segu õhuvoolu veesurve abil, mille tekitab veepump. Patenteeritud doseerimissüsteem vähendab puhastusvahendi kulu miinimumini.

Puhastuse ajal saab muuta õhuvoolu tugevust, vee hulka ja kompressori survet, mis võimaldab puhastada erinevast materjalist pindu (näiteks jahvatatud paekiviga puhastada igipõliseid paemüüre, muinsuskaitseobjekte jm) viies puhastatava pinna kahjustused minimaalseks.

Kuna puhastusvahend on segatud veega juba survepaagis, siis ei teki tolmu. Kasutades Torbo puhastussüsteemi tekib 50 % vähem jäätmeid, kulub 60 % vähem puhastusvahendit ning tekib 95 % vähem tolmu kui tavalise liivapritsiga.
Märgliivapuhastus on puhas ja põhjalik ning seetõttu märkimisväärselt keskkonnasäästlik.

Sädeme ja magnetvälja test rahvusvaheliselt plahvatusohutuse ja riskianalüüsi büroolt STUVEX ( Belgia ) Rotterdami naftakonteinerite firmale PAKTANK.

Kokkuvõte: TORBO puhastusviis on palju ohutum puhastusviis plahvatusohtlike ainete läheduses ja on heakskiidetud järgnevate nafta-, gaasi- ja keemiatehaste poolt.

-AKZO Nobel
-BP
-D.S.M.
-Dow Chemical
-Paktank
-Sandoz, Sveits
-SHELL, holland
-TEXACO

skeemest

KUIDAS TÖÖTAB TORBO

1. Iga liivatera on kaetud veest mikroümbrisega, mida hoiab paigal pindpinevus. Sel moel on liivatera mass suurem ja löögisurve tugevam. Peale selle on ta ideaalse kera kujuline, mis muudab ta kiiremaks ja annab parema libisevuse voolikus ning otsikus.

2. PÕMM ! Tera lendab läbi pinnakihi sisse. Veeümbris jätkab liikumist, kuid on endiselt ümber tera pindpinevuse tõttu, mistõttu pind saab topeltlöögi ja tera ei põrka pinnast eemale.

3.PÕMM ! Veeümbris vajub tera ümbert äratekkinud prakku ning lööb kihi alla vajudes hüdrostaatiliselt suure tüki pinda lahti.

4. Lõpptulemuseks on lihvitud pind, pehmed servad ja väga efektiivne väiksemagi liivatera kasutus.